RU UK

logo

logo

Wi-Fi роутеры

 

Маршрутизатор Archer C6

Маршрутизатор Archer C20

Маршрутизатор TL-WR850N

AC1200 дводіапазонний Wi-Fi
для якісних розваг

Archer С6 створює надійну та швидку мережу, використовуючи стандарт Wi-Fi 802.11ac. Ви зможете дивитись потокове HD-відео та грати в онлайн-ігри без затримки на вільній частоті 5 ГГц зі швидкістю до 867 Мбіт/с, зберегая канал 2,4 ГГц – зі швидкістю до 300 Мбіт/с – для таких повсякденних задач, як читання електронної пошти та перегляд веб-сторінок.

До 733 Мбіт/с в двох діапазонах

Archer C20 працює в діапазонах 2,4 ГГц та 5 ГГц, забеспечує неперевершену якість бездротового з’єднання, а також можливість вибору між двома частотами під ваші потреби.

Прості задачі, такі як e-mail або перегляд веб-сорінок, можуть виконуватись на 2,4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с, в той час, як ресурсоємні задачі, такі, як онлайн ігри та перегляд HD-відео, можуть одночасно виконуватись на 5 ГГц зі швидкістю до 433 Мбіт/с.

Стабільне підключення

TL-WR850N оснащений двома високопотужними антенами, які забезпечують стабільний прийом та  передачу бездротового сигналу. Завдяки 4 портам Fast Ethernet Ви зможете використовувати стабільне дротове та бездротове підключення в домах средної площі. Створіть швидкий Wi-Fi для всіх смартфонів, планшетів та ноутбуків.

Купить Wi-Fi роутер

Купить Wi-Fi роутер

Купить Wi-Fi роутер


© Локальная сеть AXON, 2019. Все права защищены.